„Krasojízda adultů“

Intenzivní kemp pro adulty je za námi a přes velký úspěch plánujeme v další sezoně kempy dva!

Je za námi dloho očekávaný víkend dvaceti krasobruslaři, kteří kouzlu krasobruslení propadli až v dospělosti.

Od pátečního večera do nedělního odpoledne absolvovali tito adulti z celé republiky 6x suchou přípravu a 8x se účastnili tréninkové hodiny na ledě. V rámci suché přípravy pod vedením Radky Hanákové zlepšovali svou kondičku, Anika Koukolová dala do těl adultů zpěvněním středu těla, zatímco Michaela Smiovská vedla náročnou techniku krasobruslení na suchu. Jedna hodina byla věnována tanečnímu rozhýbání nejen boků, kdy pod vedením Michaeli Smiovské vyzkoušeli účatníci základy salsy.

Na ledě se jako hlavní trenéři představili Bára Heroldová (tance), Anika Koukolová (skluz a piruety) a Michaela Smiovská (skoky a piruety). Trenérskou skupinu doplnila Daria Čiháková.

Tréninková zátěž byla velmi intenzivní. Mezi tréninky byly i jen 15 minutové pauzy a někteří účatníci byli překvapeni, jaké to svaly je vlastně bolí, že o nich dříve nevěděli. Domů se všichni rozjeli celí bolaví a namožení, ovšem nadmíru spokojení. Na příští rok plánujeme pro adulty kempy dva. děti 2. ročník závodu Ledový trojlístek.

 

14.3.2018

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Pole označená * jsou povinná.
*
*