KRASOJÍZDA ADULTŮ za námi

Ještě než se sezona rozjela na plné obrátky, černošický stadion ožil dalším krasobruslařským kempem a to krasojízdou adultů. Letos oddíl Kraso brusle Černošice zorganizoval v pořadí již druhý kemp pro dospělé nadšence do krasobruslení z celé České republiky.

Oddíl Kraso brusle Černošice má nejpočetnější základnu dospělých krasobruslařů v celé republice. Svěřenci, kteří přicházejí s touhou naučit se krásně bruslit z řad rodičů přihlížejících na trénincích svých ratolestí, nadšenců a kamarádů a dětí staršího školního věku, svým nadšením, vůlí a tréninkovým nasazením vůbec nezaostávají za mladšími aktívními sportovci.

Krásné počasí, genius loci Černošic, smysluplný tréninkový program proměnil prodloužený zářijový víkend na sportovní zážitek. Tréninky na ledě vedené zkušenými trenéry, lekce salsy, jógy a baletu ale i techniky skoků na suchu, kondiční příprava před a po trénincích jsou důvodem k spokojenosti všech sportovních nadšenců do krasobruslení.

Jsme si jisti, že tato akce určitě nebyla poslední. Pokud Vás zajímá, jak takové tréninky dospělých vypadají, neváhejte se přijít podívat na černošický zimní stadion například ve středu od 16.15 do 17.15. I to je čas, kdy u nás trénují všichni pro které je věk pouze číslo 🙂

25.11.2018

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Pole označená * jsou povinná.
*
*