Pozdrav z Nymburka

Letošní oddílové soustředění černošického oddílu krasobruslení právě probíhá v oblíbeném sportovním areálu zimního stadionu v Nymburku.

A není to jenom Nymburk, kde naší svěřenci začínají novou sezonu. Po krátkém oddychu v květnu novou sezonu otevřela celá řada soustředění, kde černošický krasobruslaři nemohli chybět. Tanečníci pilovali techniku tanců na ledě v Košicích, v Praze i v Příbrami, ti nejlepší nemohli vynechat soustředění s paní trenérkou Škorničkovou v Příbrami, nevynechali jsme ani soustředění ve Strakonicích.

Ale „Nymburk“ je letos trošku výjimečný. Soustředění se letos účastní jenom ti nejmenší, nejmladší a začínající krasobruslaři, kteří jsou na podobné akci úplně poprvé. 3 tréninky na ledě, balet, tanec, jóga a speciální příprava na suchu je součástí každodenní tréninkové přípravy. A věřte, že to ti mladí začínající sportovci zvládají.

Pokud to ve vás vzbudilo zvědavost, proč děti dobrovolně podstupují takovou zátěž s úsměvem na tváři, přijďte se podívat na naše tréninky, které probíhají na zimním stadionu v Černošicích každý den. Více se dozvíte na www.krasobruslecernosice.cz. V září otevíráme nové kurzy, tak neváhejte a staňte se naší součástí.

17.8.2019

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Pole označená * jsou povinná.
*
*